Agnieszka Południak współwłaściciel Fair Play w Rzeszowie

Agnieszka Południak

Współwłaścicielka

Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna.

Instruktorka tańca oraz fitnessu. Miłośniczka aktywności fizycznej.

Od wczesnych lat młodości lubiła przebywać wśród dzieci organizując im ciekawe zabawy. W trakcie studiów prowadziła zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Czas spędzony z dziećmi to dla niej zastrzyk pozytywnej energii.

Adrian Południak współwłaściciel Fair Play w Rzeszowie

Adrian Południak

Współwłaściciel

Absolwent Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej na kierunku Fizjoterapia. Od najmłodszych lat zapalony sportowiec.

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie, przez 6 lat wyczynowo trenował biathlon. Instruktor narciarstwa zjazdowego, biegowego oraz snowboardu, sędzia Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego związku Snowboardowego.

Prowadził indywidualne zajęcia sportowe z dziećmi i młodzieżą w Karpaczu oraz przedszkole narciarskie w Szklarskiej Porębie. Organizator wyjazdów szkoleniowych do Włoch i Austrii.

Aktualnie przedsiębiorca prowadzący świetnie prosperująca firmę z wieloletnim doświadczeniem, współwłaściciel przedszkola i żłobka Fair Play w Rzeszowie.

Tata dwójki dzieci 5 letniej Mai i 1,5 rocznego Adasia, które stara się wychować w duchu sportowym organizując dla nich szereg aktywności w czasie wolnym.

Wyznaje zasadę że nic nie kształtuje tak charakteru dziecka jak wychowanie przez sport.